logo id kielce
TwitterRSS FeedPinterest

przestrzeń IDK

Oprócz Galerii Głównej i Galerii Brama Instytut Dizajnu w Kielcach dysponuje bardzo atrakcyjną przestrzenią do organizowania dodatkowych wystaw oraz innych wydarzeń kulturalnych. Na korytarzach znajduja się dodatkowe gabloty ekspozycyjne z oświetleniem.

Instytut Dizajnu w Kielcach dysponuje również w pełni wyposażoną salą konferencyjną o powierzchni 76,5 m2.

Sala konferencyjna może również służyć jako powierzchnia wystawiennicza, wyposażona w system ekspozycyjny naścienny.

 

 

Twardziele i mięczaki

www1

Tej jesieni w gablotach Institute of Design Kielce zagoszczą Prawdziwi Twardziele i Delikatne Mięczaki. A wszystko to za sprawą wystawy projektów zabawek uczniów Liceum Plastycznego w Nałęczowie.

Ekspozycja Boomini Wood

Institute of Design serdecznie zaprasza do obejrzenia ekspozycji domku dla lalek Boomini Wood, wyprodukowanego przez firmę Boomini. 

Mistrzowie Ilustracji

Wystawa Mistrzowie Ilustracji prezentuje prace ośmiorga wybitnych ilustratorów, którzy współtworzyli świetność polskiej grafiki książkowej w jej najlepszym okresie.

Plenerowa czytelnia

Czytelnia ID Kielce zaprasza na bezpłatne konsultacje w zakresie architektury krajobrazu.

Wystawa plakatów Ladacznica

Instytut Designu w Kielcach serdecznie zaprasza na wystawę plakatów Ladacznica, których autorką jest Weronika Rafa.

Wystawa ilustracji

Efektowna grafika książkowa zamieni się w miniaturowy  teatr światła i cienia. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą tego  typu wystawą w Polsce!

Konkurs ”Książka w przestrzeni miejskiej.”

Zapraszamy do udziału w konkursie Książka w przestrzeni miejskiej, którego organizatorem jest Institute of Design Kielce.

Wystawa Wolność i pokój

Institute of Design Kielce zaprasza na wystawę Wolność i pokój, której wernisaż odbył się 11 listopada o godzinie 15:00 na Wzgórzu Zamkowym.

Cykl wystaw w ID Kielce

Wystawy prac projektów dyplomowych, absolwentów ASP, początkujących designerów.

Warsztaty z nioską

Zapraszamy na dwudniowe warsztaty dla dorosłych i dzieci z grupą projektową NIOSKA oraz wernisaż wystawy Ilustracji Katarzyny Boguckiej do książki „M.O.D.A.

Wystawa plakatów Homework

Instytut Designu w Kielcach serdecznie zaprasza na wystawę plakatów Joanny Górskiej i Jerzego Skakuna tworzących studio graficzne Homework.