logo id kielce
TwitterRSS FeedPinterest

Zapowiedzi

teraz w ID Kielce

Projekt Ruch

Zapraszamy na ferie zimowe ”Projekt ruch”, które odbędą się w dn. 1923.02.18 w godz. 10.0012:00 w pracowni warsztatowej i na dziedzińcu Instytutu Dizajnu w Kielcach. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 1014 lat.

Czy dizajn może kojarzyć się ze sportem? W jaki sposób powstają przyrządy do ćwiczeń? Czy da się je wykonać samemu?
Projekt Ruch to cykl warsztatów podczas których porozmawiamy o projektowaniu sprzętów treningowych, zastanowimy się jak powinny wyglądać miejsca sprzyjające aktywności w mieście. Na zajęcie również wspólnie wykonamy skakanki, piłki do żonglowania, ciężarki, drabinki do ćwiczeń, deskę balansującą i hula hop.


Prowadzący: Olga Grabiwoda, Aneta Borek, Marcin Błaut
Ilość miejsc: 12
Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Szanowni Rodzice i Opiekunowie!
Udział dziecka w warsztatach jest równoznaczny ze zgodą na wykorzystanie zdjęć z wizerunkiem dziecka oraz jego prac wykonanych podczas warsztatów, na stronie internetowej Instytutu Dizajnu, profilach internetowych zarządzanych przez ID oraz w mediach, w celu informacji i promocji Wzgórza Zamkowego.

 

Aktualności

Warsztaty szycia ręcznego

www1Zapraszamy na dwudniowe warsztaty szycia ręcznego, które odbędą się w dn. 2425 lutego 2018 roku w Ambasadzie Dizajnu (ul. Wesoła 38). Podczas zajęć uczestnicy zaprojektują, uszyją i własnoręcznie ozdobią kamizelkę.

Spotkanie autorskie z Oficyną Peryferie

www1Zapraszamy na wykład „Jak otworzyć własną pracownię i nie stracić duszy?”, który dobędzie się 16.02.18 o godz. 18:00 w czytelni Instytutu Dizajnu w Kielcach.

Torby bumerangi vol.2

www1

Zapraszamy na warsztaty ”Torby Bumerangi” vol.2, które odbędą się 14.02.18 o godz. 17:00 w Ambasadzie Dizajnu (ul. Wesoła 38).

Na skróty

galeria gl baner bw   prac kom baner bw   ceramika baner bw

galeria

 

komunikacja wizualna

 

ceramika

projektowanie przestrzeni baner bw   czytelnia small bw   warsztaty baner bw

przestrzeń publiczna

 

czytelnia

 

warsztaty

tkanina baner bw   dzial promocji baner bw   pobierz kalendarz 02 2018

tkanina

 

promocja