logo id kielce

banerek wzor 1          banerek ids 1

TwitterRSS FeedPinterest

Aktualności

Dobrze zareklamowane

dobry 1 Zapraszamy na debatę Dobrze zareklamowane czyli jak skutecznie porządkować reklamy w przestrzeni publicznej w polskich miastach. Spotykanie odbędzie się w ramach konferencji impact CEE.

Warsztaty Calligraffiti / Ślady na murze

www1

Zapraszamy na kolejną edycję warsztatów hand letteringu z cyklu Ślady. Tym razem będą to zajęcia kaligrafii wielkoformatowej, których efektem staną się napisy na ścianach.

Warsztaty krawieckie To się naucz

www1Ambasada Dizajnu i Instytut Dizajnu w Kielcach zapraszają na warsztaty krawieckie: ”To się naucz”, które odbędą się w sobotę 27 maja w Ambasadzie Dizajnu.

Wernisaż wystawy Skup — Hurt — Detal

www1

Za nami wernisaż wystawy Skup — Hurt — Detal! Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie na wczorajszą wystawę i koncert Rosalie.

Tworzymy Słownik Kielczanina

www1

Czy to prawda, że scyzoryki na bazarach kupują bober i kapustę na zarzucajkę? Zaraszamy do udziału w plebiscycie na najbardziej popularne lokalne słowa.

Wystawa Skup — Detal — Hurt

www1

Zapraszamy na wernisaż wystawy Skup — Hurt — Detal, który odbędzie się 19.05.17 r. o godz. 18.00 w Galerii Głównej Instytutu Dizajnu w Kielcach.

Finisaż wystawy Akord

www1

Zapraszamy na finisaż wystawy Akord, który odbędzie się 8 maja o godz. 18:00 w Galerii Głównej Instytutu Dizajnu w Kielcach.

Warsztaty MDM Urządzamy się! vol.2

www1

Na kolejnych warsztatach z cyklu MDM Urządzamy się! wykonamy lampę origami. Zajęcia poprowadzi Magdalena Rukasz projektantka i założycielka marki Dobrze się składa.

Wierzbowanie

www1

Zapraszamy na wiosenne spotkanie z wierzbą i wikliną,które w dn. 22.04.17 o godz. 13:00 poprowadzi Jacek Gądek (Wierzba Polska).

PLAY THE A GAME

www1 play the a game

Ambasada Dizajnu i Pracownia Tkaniny Instytutu Dizajnu w Kielcach zapraszają na warsztaty szycia akcesoriów odzieżowych, które poprowadzi Aleksandra Klimek.

Wokół Wietrzni

Wietrznia www1 122x78 170411

Michał Gdak z Pracowni Przestrzeni Publicznej IDK zaprezentował koncepcję zagospodarowania terenu Wietrzni.

Szukamy architekta

www1

Pracownia Przestrzeni Publicznej Instytut Dizajnu w Kielcach poszukuje architekta do współpracy lub studenta/absolwenta, który chciałby odbyć płatny staż przez okres 46 miesięcy..